Mourinho otworzy luksusowy hotel

Jose Mourinho, trener piłkarzy Realu Madryt, otworzy we wrześniu w miejscowości Quinta do Lago w regionie Algarve na południu Portugalii, najbardziej luksusowy, sześciogwiazdkowy hotel w tym kraju. Budowany od 2008 roku Conrad Palacio da Quinta Resort & Spa zostanie oddany do użytku z ponaddwuletnim poślizgiem. Zdaniem inwestorów do opóźnień przyczynił się kryzys gospodarczy, w którym pogrążony jest kraj.
Jose Mourinho, jeden z głównych udziałowców inwestycji, zapowiedział, że obiekt będzie "niezwykle luksusowy", oznaczony jako jedyny w Portugalii sześcioma gwiazdkami. Za spędzenie jednej nocy w prezydenckim apartamencie trzeba będzie zapłacić 3,5 tys. euro. W pozostałych 134 pokojach doba ma kosztować od 250 do 700 euro.

Część nowego hotelu stanowić będą luksusowe apartamenty, z których 70 zostanie wystawionych na sprzedaż. Jeden z nich będzie należał do Mourinho. Wybór przez niego dystryktu Lagoa na lokalizację inwestycji nie był przypadkowy. W tych okolicach urodził się jego ojciec - Jose Felix Mourinho.


Źródło: PAP

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Mourinho otworzy luksusowy hotel

  1. he, he, a u nas swój hotel a nawet sieć miał otwierać Smolarek.
    Ładnie ugotowani byliby franczyzobiorcy z logiem Smolarka:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *