Holiday Inn Warszawa Józefów Tennis Cup 2011

W sobotę i niedzielę 10 i 11 września odbył się już czwarty Holiday Inn Warszawa Józefów Tennis Cup. Corocznie rozgrywki organizują Holiday Inn Warszawa Józefów i Szkoła Tenisa Active w Otwocku.

Na wydarzenie zaproszeni byli gracze amatorzy oraz fani tej niezwykłej dyscypliny sportowej. Rozgrywki odbyły się w systemie pucharowym (mężczyźni) i grupowym (kobiety). Łącznie w Tennis Cup wzięło udział 24 osoby. Turniej trwał 2 dni, w sobotę były eliminacje, w niedzielę półfinały i finały. W kategorii męskiej wygrał Michał Lipa, w kategorii kobiecej – Żaklina Kościuk. Dopisała wspaniała pogoda, rywalizacja była zacięta, a emocje sportowe niesamowite.

Rozgrywki co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Nagrody to m.in. pobyty weekendowe w hotelach z sieci InterContinental Hotels Group oraz w innych hotelach 4- i 5-gwiazdkowych, a także vouchery na atrakcje rekreacyjne w Holiday Inn Warszawa Józefów (golf, minigolf, park linowy, brunch, karnety na basen i na kort tenisowy) i na wejścia na kort w szkole Active.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *