Ruszyła rozbudowa czterogwiazdkowego Hotelu Europa w Starachowicach.

Dobudowane zostanie czterokondygnacyjne skrzydło. Do dyspozycji gości będą nie tylko dodatkowe 172 miejsca hotelowe ale także pierwsze w regionie boisko do squasha, kompleks basenowy i nowoczesne SPA. A wszystko po to by hotelowi goście czuli się komfortowo i mile spędzili swój pobyt.

Najbardziej zmieni się część rozrywkowa. Powiększona zostanie również
baza noclegowa oraz konferencyjna. Powstanie boisko do squasha, kompleks basenów i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.

Budynek powstanie w tylnej części hotelu, równolegle do obecnego  parkingu. Squash będzie zajmował dwa poziomy, ze względu na to, że  pomieszczenie do gry zgodnie z wymogami musi mieć wysokość niemalże  sześciu metrów. Część basenowa, oprócz niecek przeznaczonych do kąpieli, będzie zawierać również trzy sauny, basen z atrakcjami oraz  pomieszczenie do zabiegów mokrych. Dzieci natomiast będą mogły pluskać  się w specjalnie dla nich przeznaczonym brodziku. Część rozrywkowa  oddana zostanie do użytku w IV kwartale 2012 roku.

Konieczność dobudowy nowego obiektu, w którym będą działać nowe atrakcje jest odpowiedzią na potrzeby gości. Hotel prowadził ankiety, były także przeprowadzane rozmowy z gośćmi, po których dyrekcja Hotelu postanowiła wcielić w życie ich sugestie, a także potrzeby i oczekiwania.  Wszystko po to by coraz większa rzesza ludzi przyjeżdżała do  Starachowic, również w celach turystycznych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *