Sieć Best Western zatrudnia Regionalnego Dyrektora Sprzedaży na Polskę

Z dniem 1 listopada 2011 roku Gheorghe Marian Cristescu został powołany przez sieć Best Western na stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży na Polskę. Gheorghe Cristescu pracuje w polskiej branży hotelarskiej od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych. Sieć Best Western doceniła jego wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzedaży i zarządzania wpływami. Za jego kandydaturą przemawiały także zaprezentowana koncepcja rozwoju Best Western oraz znajomość rynku polskiego.


Gheorghe Cristescu ostatnio pełnił funkcję Krajowego Dyrektora Sprzedaży w Orbis S.A.
Jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę, Cristescu będzie odpowiedzialny za
współpracę z klientami korporacyjnymi i agentami. Do jego zadań należeć będzie wspieranie hoteli
członkowskich Best Western w zakresie działań sprzedażowych i marketingowych, a także
prowadzenie negocjacji z nowymi hotelami. Bezpośrednim przełożonym Regionalnego Dyrektora
Sprzedaży na Polskę jest Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzający Best Western na Finlandię, kraje
bałtyckie i Polskę.


Naszym celem na 2011 rok było posiadanie 10 hoteli Best Western w Polsce. Przekroczymy tę liczbę  o dwa. Jest spore zainteresowanie hotelami Best Western, ponieważ nasza koncepcja jest przyjazna dla przedsiębiorców, a jednocześnie zapewnia dostęp do międzynarodowego rynku turystycznego. Dzięki nominacji Gheorghe Cristescu chcemy zaoferować hotelom należącym do sieci Best Western i potencjalnym kandydatom jeszcze lepszą jakość usług i jeszcze większy zakres wsparcia. Nasza sieć ma ogromny potencjał wzrostu w Polsce i chcemy być przygotowani na tę ekspansję -  mówi Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę.  - Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Horwath HTL i TPA Horwath HR odpowiedzialnym za proces rekrutacji kandydatów na stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży Best Western na Polskę - dodaje.

 

Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Best Western i uczestniczyć w rozwoju grupy w Polsce. Jestem głęboko przekonany, że oferta Best Western dla niezależnych hoteli doskonale sprawdza się na polskim rynku. Jest to widoczne w świetnych wynikach osiągniętych przez sieć w tym roku - mówi Gheorghe Cristescu.

 

Według GUS do roku 2015 liczba turystów przyjeżdżających do Polski wzrośnie o ponad 13% w
stosunku do tegorocznego poziomu, a będą to przede wszystkim turyści poszukujący hoteli
oferujących najlepszy stosunek jakości do ceny. Wziąwszy pod uwagę fakt, że dzisiaj mamy w Polsce tylko nieco ponad 200 hoteli sieciowych na prawie 1800 zarejestrowanych obiektów, uważamy, że Best Western ma szansę zostać sieciowym liderem na rynku usług hotelarskich do roku 2015 -  stwierdził  Gheorghe Cristescu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Sieć Best Western zatrudnia Regionalnego Dyrektora Sprzedaży na Polskę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *