angelo Hotel Katowice z pomysłem na siebie

angelo Hotel Katowice to hotel, którego pomysłem na siebie jest nieustanne udoskonalanie oferty wyprzedzające oczekiwania gości.Ostatniohotel wprowadził kolejne udogodnienia, m.in.wczesne śniadanie od 4:30ranooraz kawęna wynos.


„Tworząc angelo Hotel Katowice zwracaliśmy uwagę na każdy detal – od wystroju wnętrz poprzez urozmaicone i zdrowe menu, na muzyce towarzyszącej posiłkom kończąc. Wszystko po to, aby nasi goście czuli się u nas jak najlepiej.” – wyjaśnia swój pomysł na hotel Tomasz Piórkowski, General Manager angelo Hotel Katowice. „Teraz postanowiliśmy wprowadzić kolejne udogodnienia, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości, a nawet je wyprzedzając”.


Poranna kawa na wiele sposobów


Dla wielu gości angelo Hotel Katowice poranna kawa to rytuał. Ci, którzy muszą wcześnie opuścić ten designerski hotel, mogą skorzystać ze specjalnej propozycji „early breakfast”. Wczesne śniadanie kontynentalne podawane jest już od godz. 4:30. Składa się ono z wypiekanych na miejscu croissantów, owoców, kawy i herbaty oraz wody mineralnej.

Goście, którzy mają więcej czasu, mogą skorzystać z normalnej propozycji śniadaniowej. Wyróżnia się ona kawą podawaną do stolika, wybieraną z pełnej oferty kawowej i zamawianą bezpośrednio u kelnera. „Kontakt gościa z obsługą pozwala nam poznać jego cenne spostrzeżenia i daje szansę na realizację jego porannych zachcianek.” – wyjaśnia Piotr Nadolski, szef kuchni angelo Hotel Katowice.


Goście, których czeka długa podróż samochodem, mogą zaś zamówić „coffee to go” – wyśmienitą kawę Julius Meinl na wynos, która jest dostępna od wczesnych godzin porannych do późnych nocnych. „Coffee to go jest odpowiedzią na potrzeby naszych gości, którzy często po zakończeniu konferencji czy spotkania pytali się o taką możliwość.” – podkreśla Tomasz Piórkowski.

 


Udogodnienia dla każdego


angelo Hotel Katowice dba o każdy szczegół i o każdego gościa. Dzieci dostają misia angelo i mogą bawić się w kids corner wśród zabawek i kolorowanek. Rodzice otrzymują potrzebne wyposażenie, m.in. maty antypoślizgowe, wanienki czy krzesła do karmienia. Z kolei goście biznesowi na piętrze executive mają dostęp do stanowisk komputerowych z internetem i drukarką, codziennej prasy międzynarodowej, stacji kawowej i barku ze świeżymi owocami.


Hotel pomyślał również o gościach konferencyjnych, którzy w czasie przerwy mogą się zrelaksować przy piłkarzykach lub skorzystać z bezprzewodowego internetu. Nie zapomniał też o sportowcach biorących udział w zawodach w pobliskim Spodku. W Restauracji Sunlight znajdą oni zdrowe i energetyczne potrawy, a przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje zapewniają im komfortowy wypoczynek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “angelo Hotel Katowice z pomysłem na siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *