Scandic Wrocław odebrał statuetkę TOPHOTEL 2011

Już po raz czwarty firma NETMEDIA S.A. i portal HOTELE.PL nagrodzili najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Wśród wygranych w konkursie TOPHOTEL 2011 znalazł się Scandic Wrocław.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 listopada 2011 roku. Scandic Wrocław odebrał statuetkę w kategorii TOP HOTEL BUSINESS. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie popularności hotelu w systemach rezerwacyjnych NETMEDIA i systemach partnerskich. NETMEDIA jako jeden z liderów w zakresie internetowej sprzedaży miejsc noclegowych i usług turystycznych w Polsce, ma możliwość codziennego, bezpośredniego monitoringu całego rynku hotelarskiego. Przyznanie nagród TOPHOTEL 2011 pozwoliło wyróżnić najlepsze obiekty oraz nowatorskie rozwiązania, ciekawe pomysły i interesujące propozycje hoteli.
Dla Scandic Wrocław jest to bardzo ważna nagroda, gdyż przyznawana jest również dzięki głosom Gości, korzystającym z oferty hotelu. To niewątpliwie najlepsza wizytówka i rekomendacja wrocławskiego hotelu Scandic jako obiektu świadczącego usługi dla biznesu na najwyższym poziomie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *