Hotele Diament S.A. nagrodzone statuetką „Przyjaciel Fundacji Iskierka”

Fundacja Iskierka co roku organizuje  Koncert Orkiestry Onkologicznej złożonej z  dzieci, które na co dzień walczą z ciężkimi chorobami. Jest to wielkie wydarzenie zarówno dla samych uczestników jak i publiczności oraz osób wspomagających fundację.  Cały dochód z imprezy przekazywany jest fundacji, która przeznacza go na pomoc chorującym dzieciom.
Hotele Diament zostały w tym roku wyróżnione statuetką „Przyjaciel Fundacji Iskierka”  za zaangażowanie i wspieranie działań Iskierki. Spółka bierze aktywny udział w promowaniu idei „społecznej odpowiedzialności biznesu”, mającej na celu poszukiwanie rozwiązań korzystnych dla przedsiębiorstwa i dla całego otoczenia społecznego, w którym działa firma. Tego typu nagrody są bardzo ważnym wyróżnieniem, gdyż pokazują że przedsiębiorcy nie skupiają się tylko na generowaniu zysków, ale ich otoczenie jest także dla nich ważne, prowadzą z nim dialog, a widząc jego potrzeby starają się mu pomagać.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *