Wykonawca Hampton by Hilton poszukiwany…

Port – Hotel ogłosił przetarg na budowę hotelu przy ulicy 17 Stycznia w Warszawie. Oferty należy składać do dnia 27 lutego 2012 roku do godziny 12.00, w sekretariacie firmy w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 1 (hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport).


Spółka poszukuje generalnego wykonawcy hotelu Hampton by Hilton przy warszawskim lotnisku. Przetarg nieograniczony dotyczy budowy hotelu wraz z budynkiem biurowym, garażem podziemnym, niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Materiały przetargowe można otrzymać w siedzibie Spółki od poniedziałku do piątku            w godzinach od 9.00 do 15.00, po uiszczeniu należności w kwocie 3 tysięcy złotych powiększonej o należny podatek VAT. Oferenci mogą zgłaszać pytania dotyczące przetargu do dnia 13 lutego 2012 roku do godziny 12.00. Spółka udzieli zbiorczej odpowiedzi do 20 lutego do godziny 15.00. Otwarcie niejawne ofert nastąpi 27 lutego 2012 roku o godzinie 13.00.


„Chcemy sprawnie przeprowadzić przetarg, aby jak najszybciej rozpocząć prace budowlane  i w połowie 2013 roku przekazać hotel do użytku. Równocześnie prowadzimy działania zmierzające do ogłoszenia przetargu na budowę obiektu przy lotnisku w Gdańsku. Stanowi to ważną część naszej strategii, która zakłada uruchomienie w roku 2013 trzech nowych hoteli i którą realizujemy z żelazną konsekwencją” – komentuje Mirosław Moczarski, prezes zarządu Port - Hotel.


Planowana inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 800 m od terminalu pasażerskiego Lotniska Chopina w Warszawie. Natomiast Hampton by Hilton Gdańsk Airport powstanie naprzeciwko budowanego obecnie głównego terminalu Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Rębiechowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *