Sieć B&B Hotels Polska uruchomiła funkcjonalność rezerwowania pokoi poprzez dedykowaną aplikację na Facebooku.

Dzięki temu rozwiązaniu, osoby śledzące profil spółki mogą zabukować pokoje bez opuszczania Fanpage’a.

Innowacyjne pomysły oraz rozwiązania technologiczne dotarły już do branży hotelarskiej. Fanpage francuskiej sieci B&B prowadzony dla dwóch obiektów – B&B Toruń oraz B&B Warszawa - Okęcie, wzbogacił się o narzędzie umożliwiające dokonywania rezerwacji pokoi poprzez profil spółki, na najbardziej popularnym serwisie społecznościowym (pod adresem www.facebook.com/BB.Hotels.Polska).

Zależy nam na jak najlepszym kontakcie z naszymi gości. Chcemy nie tylko oferować wygodne noclegi o wysokim standardzie za rozsądną cenę, ale także proponować takie rozwiązania, które znacznie  ułatwią proces rezerwacji  – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Podobnie jak w przypadku zamówienia pobytu na stronie internetowej B&B, rezerwując nocleg poprzez Fanpage firmy, należy w pierwszej kolejności wybrać jedną z dwóch lokalizacji, sprawdzić dostępność pokoi w odpowiadającym nam terminie i określić liczbę noclegów oraz osób, chcących zatrzymać się w hotelu. Najwyższe piętra obu budynków należących do sieci przeznaczone są dla osób palących, istnieje zatem możliwość określenia swoich preferencji także w tym zakresie. Ostatnim krokiem jest wybór rodzaju gwarancji. Tu pojawiają się dwie możliwości. Pierwszą jest rezerwacja niegwarantowana, obowiązująca do godziny 18.00 w dniu przyjazdu i nie wymagająca poręczenie kartą kredytową, drugą natomiast rezerwacja gwarantowana, która nie nakłada obowiązku deklaracji czasu w jakim przybędzie się na miejsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy udostępnić możliwość rezerwacji niegwarantowanej. Została ona stworzona z myślą o osobach, które  nie posiadają kart kredytowych, oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z płatnościami przez Internet - podsumowuje Michał Rzeźnik, Dyrektor hotelu B&B Warszawa – Okęcie.

Aplikacja umożliwia również dokonanie zmian w rezerwacji lub jej anulowanie.

To jednak nie wszystko. Aktywnie prowadzony profil sieci B&B na Facebooku udostępnia, śledzącym go osobom, różnego rodzaju aplikacje konkursowe. Warto zatem jak najczęściej zaglądać na www.facebook.com/BB.Hotels.Polska

Więcej informacji o hotelach B&B w Polsce można znaleźć na stronie www.hotelbb.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *