Piętro dla kobiet w Crown Piast Hotel & Park

Krakowski Crown Piast Hotel & Park zatroszczył się o kobiety. Panie podróżujące samotnie od 8 marca 2012 roku mają możliwość skorzystania z przestrzeni im dedykowanej. Jedno z pięter hotelu zostało zarezerwowane wyłącznie dla płci pięknej. Takie rozwiazanie ma na celu podniesienie komfortu podróży i wypoczynku.

Wygoda i bezpieczeństwo stanowią istotne argumenty w doborze hotelu. Mając to na uwadze Crown Piast Hotel & Park gwarantuje paniom goszczącym na kobiecym piętrze, obok dyskrecji także cały szereg udogodnień. Jest to między innymi dodatkowy ręcznik w pokoju, czepek chroniający włosy czy zdrowe menu.

Panie odwiedzające Crown Piast Hotel & Park mogą wykorzystać wyjątkową przestrzeń ogrodu, w otoczeniu którego znajduje się hotel. Jego funkcję wypoczynkową podkreśla niewątpliwie widok gości z karimatą rozłożoną na trawie pochłoniętych medytacją, uprawiających jogę czy oddających się ćwiczeniom Tai – chi.

Hotel pragnie w pełni zaspokoić oczekiwania goszczących w nim Pań, tak więc chętnie wysłucha ich sugestii. Propozycje mogą zgłaszać przez konto hotelu na portalu Facebook oraz drogą elektroniczną: kobieta@hotelpiast.pl.


Cytaty

Agnieszka Kopecka:

Wydzielenie kobiecej przestrzeni zostało podyktowane wyraźną potrzebą. Panie goszczące w naszym hotelu sygnalizowały, iż takie rozwiazanie będzie dla nich komfortowe. Postanowiliśmy więc zrobić ukłon w kobiecą stronę. 8 marca i związany z nim Dzień Kobiet zainspirował nas do inauguracji tej propozycji właśnie dzisiaj.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *