W maju otwarcie czterogwiazdkowego Hotelu Sobienie Królewskie

Już w maju zostanie otwarty Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Goście tego obiektu będą mogli skorzystać m.in. z zabiegów Wellness & SPA, pola golfowego, a nawet lądowiska ze szkołą latania.


Zaledwie 30 km od Warszawy w miejscowości Sobienie Szlacheckie kończone są prace nad inwestycją Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na terenie kompleksu znajduje się pole golfowe oraz lądowisko i szkoła awiacji Silvair. Już w maju br. zostanie otwarty hotel wraz z centrum konferencyjnym oraz Wellness & SPA.


- Hotel Sobienie Królewskie to zaadaptowany dziewiętnastowieczny pałac należący do rodziny Jezierskich. Rezydencja ta została odbudowana i odrestaurowana. Modernizacja pałacu oraz sąsiadujących budynków folwarcznych pozwala nam, jednocześnie przyjąć 175 gości – mówi Agnieszka Sobańska-Łajszczak, dyrektor sprzedaży i marketingu Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club.


W odnowionej rezydencji znajdują się restauracja, kawiarnia, palarnia cygar, biblioteka, sala balowa oraz cztery multimedialne sale konferencyjne. Hotel zaoferuje 84 pokoje i apartamenty. W hotelu do dyspozycji gości znajduje się basen, sauna sucha i parowa oraz solarium.


Wykonawcą i inwestorem kompleksu Sobienie Królewskie Golf & Country Club jest Włodarzewska SA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *