5 LAT SHERATON POZNAŃ

Poznański hotel Sheraton świętował swoje piąte urodziny. Z tej okazji odbyła się uroczysta gala z udziałem lokalnych władz, partnerów biznesowych, gości hotelu oraz dyrekcji sieci Starwood w Polsce. Początkiem obchodów 5-lecia hotelu była uroczysta gala, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi, goście, klienci, przyjaciele obiektu oraz dyrekcja sieci Starwood Hotels & Resorts w Polsce. – Urodziny zwykle świętuje się w gronie przyjaciół i bliskich, tak więc i my chcemy obchodzić nasze 5-lecie ze wszystkimi, którzy przyczynili się do sukcesu hotelu. Gala jest formą podziękowania dla nich za to, że byli z nami przez cały ten czas – powiedział Marco Foelske, Dyrektor Hotelu.
Urodzinowa gala rozpoczęła się od prezentacji multimedialnej, opowiadającej o historii hotelu. Goście mieli okazję zobaczyć nieudostępniane na co dzień zdjęcia, począwszy od wmurowania kamienia węgielnego, budowy i wykańczania budynku, poprzez uroczystość oficjalnego otwarcia, aż do fotografii dokumentujących najważniejsze momenty z poszczególnych lat działalności hotelu. Po krótkich przemówieniach dyrekcji wzniesiono urodzinowy toast i zaprezentowano film, na który składały się życzenia przesłane dla poznańskiego Sheratona z zaprzyjaźnionych obiektów z całego niemal świata. Następnie wiceprezydent Poznania Tomasz Kayser w imieniu Prezydenta Ryszarda Grobelnego wręczył dyrektorowi hotelu list z gratulacjami i życzeniami pomyślności. Na zakończenie części oficjalnej, goście zostali zaproszeni do wspólnego świętowania.Do późnych godzin wieczornych mieli możliwość delektowania się bufetem śródziemnomorskim, koktajlowymi przekąskami serwowanymi w lobby i przysmakami w stylu tex-mex. Drinki serwowano z lodowych rzeźb, a atmosfery wieczoru dopełniał nastrojowy występ na żywo w Qube Barze oraz grający w SomePlace Else zespół. Jak na prawdziwą imprezę urodzinową przystało, pojawił się też sześciopiętrowy, ważący 60 kilogramów tort, wwieziony na salę przez Szefa Kuchni. Urodziny hotelu miały też aspekt dobroczynny, w postaci zbiórki książek i kolorowanek dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Wspierania Rodziny Adams. Oficjalne otwarcie poznańskiego Sheratona odbyło się 8 lutego 2007 roku. Pierwsi goście zawitali do hotelu nieco wcześniej, bo 20 listopada 2006 roku. Na przestrzeni pięciu lat hotel odwiedziło blisko 300 tys. gości.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *