Novotel się zmienia

Sieć hoteli Novotel w Polsce zaplanowała w bieżącym roku szereg modernizacji w swoich obiektach. Novotel to marka, która od początku swego istnienia kładzie nacisk na nowoczesność i innowacyjność swojego produktu; polskie hotele w najbliższych miesiącach przejdą gruntowne modernizacje dostosowujące je do standardów i wymagań tej sieci. Planowane inwestycje zostały przygotowane także z myślą o przyjęciu gości na EURO 2012 i będą zakończone przed rozpoczęciem tej imprezy.


Renowacje obiektów hotelowych każdorazowo przygotowywane są zarówno pod kątem najnowszych standardów marki jak również oczekiwań klientów. Planowane zmiany dotyczą  pokoi  i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów i restauracji. Hotele zmienią kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz.  Największe inwestycje w najbliższych miesiącach zostaną przeprowadzone w hotelach: Novotel Warszawa Airport, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Wrocław oraz Novotel Katowice Centrum.


Novotel Warszawa Airport


Prace w hotelu rozpoczęły się już w grudniu. Pierwszy etap - odnowienie 40 pokoi - właśnie się zakończył.  Pokoje te zostały oddane do użytku 
w standardzie Executive. Oprócz komfortowego wystroju ich goście mogą także korzystać
z dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak ekspres do kawy czy stacja dokująca do urządzeń
Apple. Kolejne etapy modernizacji w Novotel Warszawa Airport  będą obejmowały kompleksowy remont powierzchni  ogolnodostępnych: lobby, recepcji, restauracji i baru.  Lobby, które stanowi wizytówkę całego hotelu, zostało zaprojektowane z użyciem elementów aranżacji i mebli
o nowoczesnych kształtach, a także intensywnych odcieniach kolorów pomarańczowego i bordo. Charakteru całości dodadzą dużych rozmiarów rzeźby ustawione w lobby.


Novotel Gdańsk Centrum


Projekt wdrażania nowych aranżacji w hotelu Novotel Gdańsk Centrum, obejmujących wszystkie przestrzenie publiczne już się rozpoczął. Całkowitej odmianie ulegną lobby, recepcja, bar i restauracja. Aranżacje będą nawiązywały do nadmorskiego charakteru miejsca. Główne kolory - błękit i biel oraz srebrne i szklane elementy wyposażenia  powiększą optycznie przestrzeń, a użycie nowych technologii, między innymi zastosowanie dynamicznego oznakowania recepcji czy ruchomych obrazów cyfrowych (Digital Art) wyświetlanych w lobby, dodadzą nowoczesnego charakteru wnętrzom.


Novotel Wrocław


Goście hotelu Novotel Wrocław już niedługo będą mogli cieszyć się komfortem wyremontowanych pokoi, jak również zupełnie nowym wystrojem lobby, restauracji oraz baru. Zmodernizowane pokoje w ciepłej kolorystyce  Novation zostaną oddane do użytku już w marcu. Kolejny etap modernizacji obejmujący lobby, restaurację i bar, zmieni ich aranżacje, kolorystykę i oświetlenie nadając tym powierzchniom nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami czerwieni. 


Novotel Katowice Centrum


Projekt nowej aranżacji lobby i recepcji w hotelu Novotel Katowice Centrum został przygotowany
z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu tych powierzchni oraz zapewnieniu  maksymalnej wygody gościom.  Elementy wyposażenia oraz meble  są zaprojektowane w nowoczesnych kształtach  i w naturalnych kolorach, z energetyzującymi
i rozświetlającymi akcentami czerwieni i brązu.


Nowości dla dzieci


Zmiany w hotelach Novotel odczują także najmłodsi goście. Marka od lat dba o rodziny z dziećmi, zapewniając im pełen wachlarz usług dopasowanych specjalnie dla tego segmentu, zgodnie ze swą polityką Family&Novotel.  W każdym hotelu Novotel na świecie jest spacjalnie zaaranżowany kącik zabaw dla dzieci; polskie Novotele na początku tego roku wymieniły wyposażenie tych kącików wprowadzając najnowszą linię mebelków Ba-Ba, których kształty i kolory nawiązują do legendarnej postaci z kreskówek dla dzieci – Barbapapy.  Wszystkie 11 hoteli Novotel w Polsce oferuje także najmłodszym gościom konsole do gier Xbox 360, a w hotelu Novotel Warszawa Centrum dodatkowo goście mogą cieszyć się najnowszą konsolą Xbox Kinect.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *