andel’s Łódź designerskim hotelem roku

andel’s Hotel Łódź został zwycięzcą plebiscytu „Hotel Roku 2012” w kategorii „Design”. Konkurs organizowany przez portal hrs.pl wspólnie z magazynami Newsweek i Forbes wyłonił najlepsze polskie hotele w opinii osób podróżujących.

 


Wyniki pierwszej edycji konkursu „Hotel Roku 2012” portalu hrs.pl zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się 28 marca 2012 r. w 99 Restaurant & Bar w Warszawie. Hotelem Roku 2012 w kategorii „Design” został andel’s Hotel Łódź. Otrzymał on największą ilość głosów wśród obiektów, które wyróżniają się unikalnym wystrojem wnętrz, dbałością o ich artystyczny charakter i stworzone zostały przez najlepszych projektantów, architektów i artystów. andel’s Hotel Łódź „robi ogromne wrażenie na wszystkich miłośnikach designu i nie tylko. Duże, nowoczesne lobby łączy w wyjątkowo efektowny sposób elementy zabytkowe z nowoczesnymi.” - można było przeczytać w uzasadnieniu nominacji na stronie konkursu.

„Nagroda w plebiscycie portalu hrs.pl ma dla nas szczególne znaczenie. Zostaliśmy wyróżnieni przez naszych gości, którzy wymagają od hotelu czegoś więcej niż możliwości noclegu. Cieszymy się niezmiernie, że nasz oryginalny design odpowiada wrażliwości estetycznej tak wielu osób i jest doceniany nie tylko przez ekspertów” – powiedziała Katarzyna Szymańska, Resident Manager andel’s Hotel Łódź odbierając statuetkę.

Jury plebiscytu „Hotel Roku 2012” składa się z podróżników, którzy dokonują rezerwacji na portalu hrs.pl i na podstawie własnych doświadczeń wybierają najlepsze hotele w 9 kategoriach: Premiera, Biznes, Design, Spa, Najlepszy Serwis, Hotel Ekonomiczny, Luksusowy, Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. Wśród finalistów w kategorii „Biznes” znalazł się również inny hotel należący do sieci Vienna International w Polsce – angelo Hotel Katowice. Według rankingu portalu hotel.info jest on najczęściej wybieranym hotelem przez osoby podróżujące służbowo.

andel’s Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi, który powstał w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego. O jego wyjątkowy design zadbali światowej sławy projektanci Jestico+Whiles, którzy w harmonijny sposób połączyli zabytkowe i nowoczesne elementy architektoniczne. Hotel oferuje 278 designerskich pokoi i apartamentów, centrum konferencyjne z salą balową na 800 osób oraz Centrum SPA & Fitness skySPAce. Był wielokrotnie wyróżniany za swoją oryginalną architekturę.


Wyniki konkursu: www.hotelroku.com

Więcej informacji o Vienna International i andel’s Hotel Łódź: www.vi-hotels.com/centrum-prasowe oraz www.andelslodz.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *