Sheraton Sopot Spa wprowadza zabiegi kosmetyki profesjonalnej

Słynne sopockie Spa mieszczące się w hotelu Sheraton rozszerzyło swoją ofertę zabiegów o kosmetykę profesjonalną. Wśród nowych propozycji Spa znajdą się m. in.: lifting falą radiową, specjalistyczne peelingi oraz fotoodmładzanie.


Sheraton Sopot Spa nawiązało współpracę z uznanym kosmetologiem – dr Dagmarą Padło, która będzie doradzać klientkom jak wykorzystywać kosmetykę profesjonalną i zabiegi  z pogranicza medycyny estetycznej do pielęgnacji ciała. Każda klientka będzie poddana szczegółowej analizie skóry, po której dr Padło wspólnie ze specjalistami Spa opracuje indywidualny program pielęgnacyjny.

Wśród nowych zabiegów znajdą się m. in.: lifting falą radiową, mikrodermabrazja, peelingi czy fotoodmładzanie. Zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej charakteryzują się terapiami łączonymi, które okazują się niezwykle pomocne w usuwaniu defektów oraz niedoskonałości skóry. Efekty zastosowania zabiegów widoczne są już po jednej wizycie w Spa, jednak dla utrzymania długotrwałego rezultatu rekomendowane jest odbycie serii terapii.

Pieczę merytoryczną nad zabiegami z zakresu kosmetyki profesjonalnej objęła dr Dagmara Padło, która jest cenionym ekspertem z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz wizażu.   

Sheraton Sopot Spa wyróżnia się holistycznym podejściem do kwestii urody, stąd też lekarze medycyny estetycznej, specjaliści oraz dietetycy pracują razem nad przygotowaniem indywidualnego programu pielęgnacji urody, co gwarantuje długotrwałe efekty.

Spa w sopockim Sheratonie jako jedyne w Polsce wykorzystuje profesjonalne kosmetyki marki Anne Semonin, stosowane przez gwiazdy Hollywood.

Sheraton Sopot Spa to światowej klasy obiekt posiadający 10 gabinetów zabiegowych, Strefę Mokrą, siłownię oraz klub Sheraton Fitness. Miejsce to wyróżnia holistyczne podejście do urody, gdzie nad idealnym efektem pracuje sztab specjalistów, którzy dobierają zrównoważone kuracje pielęgnujące ciało i duszę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *