Najnowsza generacja pokoju Novotel już dostępna w Polsce

Zaproponowany wystrój to połączenie nowoczesnego designu i nowatorskich rozwiązań z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Najnowsze pokoje są już dostępne w hotelu Novotel Warszawa Centrum, a od przyszłego roku goście będą mogli z nich skorzystać w nowo otwieranym hotelu Novotel Łódź.


Do pracy i odpoczynku

Architekci starali się stworzyć miejsce idealne do pracy i odpoczynku. Tak samo jak w domu, tak i tu goście powinni czuć się wygodnie. Nowy pokój został zaprojektowany, by dać gościom poczucie przestrzeni
i swobody. Ma on spełniać oczekiwania wszystkich klientów, zarówno biznesmenów, jak
i turystów, którzy docenią wygląd pokoju oraz jego praktyczne funkcje.

Przestrzeń

Transparentność i przenikanie się przestrzeni, to najważniejsze cechy nowego pokoju. Nowatorskie rozwiązania, odpowiedni dobór kolorów i gra światła wprawiają gości w dobre samopoczucie i sprzyjają odpoczynkowi.

Łóżko to najważniejszy element pokoju hotelowego i to właśnie jemu poświęcono najwięcej uwagi. Przede wszystkim używamy je do spania i odpoczynku, ale można w nim także pracować na laptopie, czy zjeść leniwe śniadanie. Jest wyposażone w gruby i wygodny materac, zostało wykończone tapicerowanym zagłówkiem, który idealnie dopasowuje się do kształtu pleców. Całość jest zwieńczona podświetlaną ramą, której jasność można regulować tworząc dowolny nastrój. Dla jeszcze większego komfortu, przy łóżku umieszczone są obrotowe lampki do czytania, umożliwiające ustawienie kąta padania światła.

 

Wystrój inspirowany najnowszymi trendami

Szczególną uwagę poświęcono nie tylko wystrojowi wnętrza, ale i zastosowanym materiałom. Dekoracje utrzymane są
w spokojnej, ponadczasowej tonacji kolorystycznej, wzbogaconej czerwonymi, żółtymi lub niebieskimi akcentami. Dodatkowo nowoczesnego charakteru dodają lampy Toloméo zaprojektowane przez firmę Artémide.

 

Funkcjonalność

Przygotowując projekt, skupiono się na prostocie i rozwiązaniach przyjaznych dla przebywających w nim gości. Biurko, dzięki swoim niewielkim rozmiarom zajmuje mniej miejsca. Chowany pod nie stolik daje dodatkową powierzchnię do pracy i znajduje zastosowanie także jako stolik kawowy. Można go przesunąć w kierunku łóżka i wykorzystać na przykład jako miejsce do pracy czy zjedzenia śniadania. Nowy pokój został także wyposażony w 32 calowy płaski ekran tv oraz panel przyłączeniowy dla urządzeń zewnętrznych z wejściem USB, audio i video.

Ciekawym elementem nowego projektu jest łazienka, która została poddana daleko idącym zmianom. Znajduje się w niej przestronna kabina prysznicowa, która częściowo oddzielona jest od pokoju szklanym panelem. Takie rozwiązanie pozwala na przenikanie światła, między pokojem i łazienką, co daje poczucie większej przestrzeni. W projekcie wykorzystano energooszczędne oświetlenie, zaś baterie wyposażono w regulatory przepływu wody. Dla gości dostępna jest szeroka gama eko-przyjaznych kosmetyków, które zostały wyprodukowane z materiałów naturalnego pochodzenia, niezawierających parabenów ani pochodnych GMO.

 

Standard Executive

Pokoje najnowszej generacji w Novotel Warszawa Centrum są oferowane w standardzie Executive. Znajdują się na 31. piętrze hotelu. Z ich okien klienci mogą podziwiać imponującą panoramę Warszawy. Oprócz nowoczesnego wystroju wnętrza, miłośnicy nowych technologii znajdą w pokoju stację dokującą do iPhona
i iPada, a także ekspress do kawy firmy Nespresso. Każdy pokój oferuje darmowy dostęp do internetu WiFi Premium oraz bezpłatne rozmowy lokalne z telefonu stacjonarnego. Na tym samym piętrze
w hotelu znajduje się też klub Welness z siłownią i sauną - szczególne miejsce dla tych, którzy pragną zrelaksować się po pracowitym dniu podziwiając z okien widok Pałacu Kultury i Nauki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *