Ibis i ibis budget Warszawa Reduta już otwarte

Grupa Hotelowa Orbis celebrowała wczoraj otwarcie kompleksu hotelowego ibis i ibis budget Warszawa Reduta. Na uroczystość przybyło mnóstwo znakomitych gości, którzy mogli zwiedzić hotele znajdujące się w sercu zielonej Ochoty. Na wydarzeniu prowadzonym przez Annę Popek pojawili się między innymi Cezary Pazura, Bartosz Obuchowicz z żoną, Monika Mrozowska z mężem i Aleksandra Nieśpielak.

W samo południe 21 maja br. odbyła się ceremonia otwarcia hoteli ibis i ibis budget Warszawa Reduta. Uroczystość rozpoczęło przemówienie Wiceprezesa Zarządu Grupy Accor ds. Operacyjnych Yann Caillère, który przybył
z Francji specjalnie na to wydarzenie.


Po symbolicznym przecięciu wstęgi hotele przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. dołączyły do szerokiego grona obiektów zarządzanych przez  Orbis S.A. Po oficjalnej części uroczystości Anna Popek zaprosiła gości do obejrzenia obu hoteli. Wszystkim zaprezentowane zostały nowe pokoje ibis stworzone zgodnie z koncepcją „Coquelicot” charakteryzujące się ciepłą kolorystyką i elementami z naturalnych materiałów. W pokojach typu „Cocoon” w hotelu ibis budget goście podziwiali m.in. jego ergonomię oraz prysznic z diodami LED zmieniającymi barwę w zależności od temperatury wody. Pomieszczenia zostały wyposażone w płaskie telewizory z panelem umożliwiającym podłączenie multimediów oraz duże lustro cieszące się powodzeniem wśród Pań.

 

Gwiazdy dla hoteli ibis

Zespół Avocado

Uroczystość uświetnił występ zespołu Avocado znanego z popularnego programu telewizyjnego
„X Factor”, który przygotował i zaprezentował jingiel  z muzyką reklamową rodziny ibis. Po koncercie odbyła się zabawa z nagrodami, w której do wygrania były vouchery na nocleg w wybranym hotelu ibis i ibis budget oraz wygodne poduchy do siedzenia tzw. fatboy-e.

Razem z gośćmi bawiły się również gwiazdy polskiego show - biznesu: Cezary Pazura, Bartosz Obuchowicz z żoną Katarzyną, Monika Mrozowska  z mężem Maciejem, Małgorzata Lewińska, Aleksandra Nieśpielak, Olga Borys z Wojciechem Majchrzakiem, Robert Moskwa, Ewa Gorzelak, Andrzej Nejman, Anna Gzyra, Marta Powałowska, Lidia Kopania oraz Kuba Świderski. Aktorzy jak  i goście chętnie pozowali w profesjonalnie zaaranżowanym studiu fotograficznym z kolorowymi poduszkami symbolizującymi logo marek ibis.

 

Specjalnie na tę okazję kucharze hotelowej restauracji Oopen Pasta & Grill przygotowali wykwintne menu. Ku uciesze smakoszy serwowane było między innymi sushi, terrine z łososia, cappelletti z prosciutto, tortelli z borowikami i egzotyczne kremy oraz musy.

 

Nowy kompleks ibis i ibis budget Warszawa Reduta dołączył tym samym do rodziny hoteli ibis działających w ponad 53 krajach na całym świecie. Doskonała lokalizacja oraz komfort na najwyższym poziomie w segmencie hoteli ekonomicznych zachwyci zarówno podróżujących służbowo, jak i w celach turystycznych.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *