Spa Bukovina – wSPAniałym SPA 2012

Spa Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej zwyciężyło w VII edycji prestiżowego konkursu wSPAniałe SPA 2012. W plebiscycie od 7 lat wyłaniane są najlepsze ośrodki odnowy biologicznej w Polsce. Organizatorem jest Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia „Estetyka”.


Wyniki konkursu ogłoszono podczas Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA i Wellness ESTETYKA NATURA 2012, które odbyło się w ubiegły weekend w Warszawie. W tegorocznej, siódmej już edycji plebiscytu wSPAniałe SPA, w kategorii „SPA w plenerze” bezkonkurencyjny okazał się kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa. Powstałe tu w 2010 roku centrum Spa&Wellness wykorzystuje kosmetyki renomowanych marek oraz lecznicze właściwości, wydobywanych z głębi Tatr, wód geotermalnych. Jury plebiscytu doceniło także profesjonalne podejście kadry ośrodka oraz bogatą ofertę proponowanych zabiegów.


- Spa Bukovina jest ośrodkiem stosunkowo młodym, mamy niecałe dwa lat i ciągle się rozwijamy. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie – przyznaje Monika Wiercioch, kierownik Spa Bukovina. – Naszym wielkim plusem jest niezwykle malownicze położenie. Z dala od miejskiego zgiełku, pośród górskich szczytów, na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowe tworzymy miejsce, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo.


Misją organizatora konkursu, Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia „Estetyka” jest promowanie zdrowego stylu życia. W plebiscycie wSPAniałe SPA co roku wybierane są obiekty najlepiej wpisujące się w misję Centrum. Specjaliści  z CKiPZ „Estetyka” oceniają każdy z obiektów podczas trzydniowych pobytów, testując wybrane zabiegi na ciało, twarz, włosy, dłonie i stopy oraz jakość posiłków. Pod uwagę brano nie tylko oferowane usługi, ale również kompetencje personelu, wyposażenie obiektów, funkcjonalność i estetykę pomieszczeń oraz programy dietetyczne.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *