Groźna bakteria we wrocławskim Monopolu

W pięciogwiazdkowym wrocławskim hotelu Monopol, który w czasie Euro 2012 będzie gościł reprezentację Czech,
sanepid wykrył kolonie legionelli, groźnej bakterii która w skrajnych przypadkach może prowadzić do zapalenia płuc a nawet do śmierci.

Bakterię znaleziono w trakcie kwietniowej kontroli sanepidu w instalacji wodnej hotelu.
Szefowa Monopolu, zapewnia, że problem bakterii  został już wyeliminowany. Czy jest tak naprawdę wykaże jutrzejsza kontrola sanepidu.

Menedżer reprezentacji Czech Vladimir Smicer zapowiedział, że ostateczna decyzja w sprawie pobytu piłkarzy we wrocławskim hotelu Monopol zapadnie dzień przed planowym przyjazdem zespołu do Wrocławia. Jeśli w hotelu nadal będzie problem z legionellą, to Czesi będą dolatywać na mecze Euro 2012 z Pragi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Groźna bakteria we wrocławskim Monopolu

  1. I to jest porażka! Jak można w hotelu, 5-gwiazdkowym!, dopuścić do czegoś takiego. Raz, pokazuje to, że pokoje stoją tam całymi miesiącami puste, dwa, i to gorsze, że nikt nie zadawał tam sobie nawet trudu, żeby choćby odkręcić wodę pod prysznicem na chwilę raz na tydzień. Proszę!

  2. Całe szczęście, że wraz z kolegami zdecydowaliśmy się spędzić EURO u Maryli w Sopocie, a nie w jakichś badziewnych pięciu gwiazdkach z wiruchem.

    Tfu!

  3. Porażka polskiego hotelarstwa! Wstyd! A Bristol, nieoczekiwanie, nagle stał się symbolem polskości 🙂 Dwa podobne hotele, a jakie różne postrzeganie w związku z Euro, jedni się będą cieszyć, a drudzy powinni wziąć się do roboty, panowie Likus, kogo wy tam zatrudniacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *