HRS.pl wspiera Polskich kibiców na EURO i oferuje darmowe noclegi

Zapoczątkowana na Facebooku akcja społecznościowa „KIBICE ŚPIOM GDZIE CHCOM” to odzew kibiców na zawyżone ceny noclegów w hotelach w czasie EURO. Serwis HRS.pl jako pierwszy odpowiedział na apel kibiców i zaoferował kibicom 40 darmowych noclegów po meczach Biało-Czerwonych o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.


Inicjatywa „KIBICE ŚPIOM, GDZIE CHCOM” to przewrotna z nazwy akcja kibiców, fanów piłki nożnej, którzy apelują o otwartość miast i mieszkańców Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania na kibiców. Akcja ma również zwrócić uwagę na przesadną komercjalizację imprezy, która zniechęca wielu kibiców do przyjazdu i do aktywnego włączenia się w kibicowanie. Jak mówią jej organizatorzy: „Chcemy prosić miasta goszczące kibiców o otwartość i wyrozumiałość dla tych, którzy na przykład nie mają noclegu, a którzy chcą poczuć wyjątkową atmosferę kibicowania i wziąć udział we wspólnej zabawie. Prosimy o przymknięcie oka na kibiców odpoczywających po całonocnym, emocjonującym świętowaniu pod chmurką, w samochodach, w parkach, na skwerkach, czy przy pomnikach. Jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich”.

Akcję „KIBICE ŚPIOM GDZIE CHCOM”  poparły media, znane osoby – Maria Niklińska, Joasia Jabłczyńska, Antoni Pawlicki i Tomek Iwan oraz portal HRS.pl. Jak mówi Łukasz Dąbrowski – Dyrektor Generalny HRS Polska: „Postanowiliśmy wspomóc Polskich kibiców w czasie EURO i docenić ich poświęcenie i zaangażowanie, dlatego też ufundowaliśmy 40 noclegów w cztero- i trzy-gwiazdkowych hotelach w czasie meczów w Warszawie i we Wrocławiu. Każdy, kto wejdzie na stronę www.hoteledlakibica.pl ma szansę wygrać pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem. W ten sposób chcemy zapewnić kibicom komfort wypoczynku po całonocnym świętowaniu. Jest to również prezent z okazji 40 urodzin firmy HRS, stąd 40 noclegów”.


Akcja „KIBICE ŚPIOM, GDZIE CHCOM” cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, o czym świadczy grupa ponad 12 000 fanów na Facebooku http://www.facebook.com/KibiceSpiomGdzieChcom.

Do inicjatywy „KIBICE ŚPIOM GDZIE CHCOM” przyłączyli się fani piłki nożnej z Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy, którzy udostępniają  kibicom z całej Polski propozycje fajnych, często śmiesznych i nietypowych miejsc.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.HRS.pl www.hoteledlakibica.pl
HRS.pl on Facebooku: www.facebook.com/HRS.Polska
Akcja społeczna - KIBICE SPIOM GDZIE CHCOM www.facebook.com/KibiceSpiomGdzieChcomKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *