Infor rozszerza ofertę dla branży hotelarskiej poprzez przejęcie Easy RMS

Wiodący oparty na chmurze system zarządzania przychodami pomaga hotelom maksymalizować przychody i zyski

 

Infor, wiodący dostawca oprogramowania dla biznesu, obsługujący ponad 70 000 klientów, poinformował o nabyciu firmy Easy RMS, wiodącego dostawcy wielopodmiotowego oprogramowania w modelu SaaS służącego do zarządzania przychodami w branży hotelarskiej. Mająca siedzibę w Londynie firma Easy RMS rozszerzy ofertę Infor10 hospitality, dostarczając wiodącą w branży funkcjonalność zarządzania przychodami, dzięki czemu hotele będą w stanie lepiej optymalizować ceny wynajmowanych pokoi, co przełoży się na maksymalizację obłożenia, a w konsekwencji rentowności hotelu.

 

Główne fakty

  • Infor przejął Easy RMS, czołowego dostawcę oprogramowania do zarządzania przychodami z siedzibą w Londynie, obsługującego ponad 1200 klientów z 61 krajów z obu Ameryk, regionu EMEA, oraz Azji i Pacyfiku. Przejęcie Easy RMS jest doskonałym uzupełnieniem istniejącej oferty firmy  Infor dla branży hotelarskiej.
  • Przejęcie Easy RMS umacnia pozycję firmy Infor, jako wiodącego dostawcy kompleksowego pakietu aplikacji dla branży hotelarskiej, dodając zaawansowane funkcje zarządzania przychodami odnoszące się do recepcji, rezerwacji, pracy pokojówek, inżynierii, zarządzania eventami, sprzedaży, marketingu i HR, zarządzania talentami i innych.  Funkcjonalności te dostępne są zarówno w modelu chmury, jak i w postaci systemu wdrażanego bezpośrednio w siedzibie firmy.
  • Dotychczasowi klienci Easy RMS skorzystają z siły i stabilności firmy Infor, trzeciego na świecie pod względem wielkości dostawcy aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, skoncentrowanego na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz wypracowywaniu wartości dla klientów. Ponadto dotychczasowi klienci Easy RMS będą czerpać korzyści z wielkokrotnie nagradzanego programu wsparcia Xtreme Support.

 

„Infor stale poszukuje nowych rozwiązań, pozwalających wprowadzać na rynek produkty i usługi ułatwiające klientom z branży hotelarskiej prowadzenie działalności oraz uzyskiwanie przychodów ze zwiększonej rentowności. Easy RMS idealnie wpasowuje się w naszą strategię,” skomentował Stewart Applbaum, Dyrektor jednostki odpowiedzialnej za branżę hotelarstwa w firmie Infor. “Easy RMS jest doskonałym uzupełnieniem oferty firmy Infor. Oparty na chmurze model SaaS zapewnia klientom najwyższej jakości rozwiązania hotelarskie, które pomagają uprościć procesy wdrożenia, zarządzania oraz obsługi kosztów związane z działalnością hotelu.”

 

O firmie Infor

Infor to trzeci na świecie pod względem wielkości dostawca aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, pomagający ponad 70 000 dużych i średnich przedsiębiorstw z różnorodnych branż usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *