Wrześniowy weekend z kosmetyką i spa – 3.Targi BEAUTY FORUM & SPA

15-16 września 2012 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie już po raz trzeci odbędzie się wSPAniała  impreza dla profesjonalistów – harmonijne połączenie świata kosmetyki i wellness, czyli 3 Targi BEAUTY FORUM &SPA.

 

Podział obszaru wystawienniczego na strefy tematyczne, zapewnia gościom komfort zwiedzania, a wystawcom optymalną ekspozycje oferty. W strefie „Wellness i spa” królować będzie relaks i odprężenie. „Kosmetyka” zachwyci najnowszymi odkryciami kosmetologii  i rozwiązaniami technologicznymi.  Część „Stopy i paznokcie” przyciągnie pasjonatów specjalistycznej  pielęgnacji stóp, stylizacji paznokci i zabiegów poświęconymi dłoniom i paznokciom.

Targom BEAUTY FORUM & SPA będzie towarzyszyć bogaty i ciekawy program szkoleniowy. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny (IFC) to porcja najświeższych informacji, wykładowcy z kraju i zagranicy oraz aktualne tematy wykładów. Już po raz trzeci odbędzie się Kongres Wellness & Spa, organizowany wraz z Polskim Stowarzyszeniem Spa & Wellness. W ramach Międzynarodowego Kongresu Pielęgnacji Stóp i Podologii seminarzyści wysłuchają serii prelekcji z tej cieszącej się niesłabnącą popularnością dziedziny. Optymalna współpraca między kosmetyczkami a lekarzami to motto Kongresu Medycyny Estetycznej, który odbędzie się po raz drugi.

Z Targami BEAUTY FORUM & SPA nierozerwalnie wiążą się również ekscytujące konkursy i mistrzostwa. 15 września odbędą się 3. Mistrzostwa Makijażu Permanentnego - finalistki zawalczą o tytuł mistrzyni w dziedzinie mikropigmentacji. 2. Mistrzostwa Facepainting Trophy (16.09.2012) to wspaniałe widowisko i pokaz pracy artystów najwyższej próby. Styliści paznokci zaprezentują  swoje umiejętności podczas 2.Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White. Podczas targów poznamy także laureatów trzeciej edycji konkursu  dla ośrodków spa i salonów DaySpa  wSPAniałe miejsce na mapie urody. Pięciu finalistów zaprezentuje się tysiącom zwiedzających w ramach 3. Targów BEAUTY FORUM & SPA.

Przedsprzedaż biletów wstępu na targi i seminaria w promocyjnych cenach rusza już na początki czerwca. Bilety można zamówić drogą telefoniczną lub internetową.

Spędź weekend pełen wrażeń z BEAUTY FORUM & SPA i już dziś zarezerwuj termin 15-16 września 2012 r. w swoim kalendarzu!

 

INFO:

 

BEAUTY FORUM & SPA

Termin: 15–16 września 2012

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska,

ul. Marsa 56c, Warszawa

 

Godziny otwarcia:

15 września 2012 w godz. 10.00 – 18.00

16 września 2012 w godz. 10.00 – 17.00

Przedsprzedaż biletów: od czerwca 2012 roku


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *