4 obiekty Qubus Hotel nagrodzone certyfikatem „Hotel przyjazny rodzinie”

Zakończyła się IV edycja kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie, w której udział wzięło 85 hoteli. Finał konkursu odbył się 15 września w Warszawie. Wyłoniono 77 hoteli, które przeszły pozytywnie audyt Członków Kapituły i tym samym zdobyły tytuł: Hotel Przyjazny Rodzinie. Wśród nich znalazły się także 4 hotele sieci Qubus Hotel: Qubus Hotel Wrocław, Qubus Hotel Kraków, Qubus Hotel Legnica oraz Qubus Hotel Gdańsk.


Kampania ma na celu wyłonienie obiektów przyjaznych dzieciom oraz promowanie takich miejsc w Polsce. Przyznany certyfikat jest dowodem na to, że rodziny z dziećmi oraz przyszłe mamy mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie w danym hotelu.


- Bardzo cieszymy się z przyznanych certyfikatów, pokazują one, że nasze hotele są przystosowane i przygotowane na przyjęcie rodzin z dziećmi. Mali Goście są u nas zawsze traktowani życzliwie, dodatkowo dbamy o to, aby w obiektach sieci Qubus Hotel zagwarantować rodzicom specjalne wyposażenie dla dzieci w różnym wieku – mówi Michał Świgost Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel.


IV edycja konkursu zwracała szczególną uwagę na utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, życzliwą obsługę i rozumienie potrzeb małych Gości oraz programy animacyjne i promocję zdrowego menu dla dzieci. Wszystkie te kryteria były dokładnie weryfikowane przez Członków Kapituły, czyli rodziny z dziećmi, które jeżdżąc po hotelach oceniały je.


Qubus Hotel Legnica gościł Monikę Mrozowską, która pozytywnie opisała pobyt w nim: „niezwykle gościnna, uprzejma i ciepła obsługa tego hotelu sprawia, że każda osoba, która zdecyduje się nawet na krótki pobyt w hotelu, będzie potraktowana wyjątkowo i z należytą atencją (…)W końcu moje dzieci mogły zjeść coś innego niż frytki lub ewentualnie makaron z sosem pomidorowym, bo w karcie znalazły się między innymi... gniocchi. Pyszne gniocchi”
Dobre recenzje zebrał także Qubus Hotel Kraków oceniany przez Joannę Racewicz „Położenie Qubusa jest jego niewątpliwym atutem. Dość zresztą dobrze wykorzystanym. Trudno o drugi taki hotel, który miałby własną łódkę i proponował rejsy po rzece. Trudno też byłoby o drugi taki z równie zachwycającym widokiem z hotelowego basenu. Pływać, albo wygrzewać się w jacuzzi w towarzystwie Mariackiej Wieży... Bezcenne (…)Jeśli idzie o dzieci w Qubusie - są bardzo miło przyjmowane pakietem powitalnym z książeczkami, kredkami i malowankami. Mają swój niewielki kącik w jadalni i specjalnie dla nich przygotowane kolorowe menu”

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.