Nowy Dyrektor Generalny w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Butikowy Mamaison Hotel Le Regina Warsaw ma nowego Dyrektora Generalnego, którym została w listopadzie Agnieszka Tucharz. 
Nowy Dyrektor Generalny Mamaison Le Regina Warsaw  posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży, zdobyte w międzynarodowych hotelach w Warszawie. Agnieszka piastowała między innymi stanowisko Dyrektora Sprzedaży w hotelach grupy Starwood (Sheraton i Westin), wyniosła również wieloletnie doświadczenie menadżerskie z Le Meridien Bristol i hotelu Marriott. W 2004 roku została Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu pierwszego w Polsce projektu grupy ORCO -  Hotelu Le Regina, aby po dwóch latach, jako Dyrektor Generalny, otworzyć siostrzany obiekt -  Rezydencję Diana, który z sukcesem prowadziła przez siedem lat.Agnieszka jest absolwentką Wyższej  Szkoły Handlu i Prawa oraz  Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Interesuje się architekturą wnętrz, psychologią oraz sztuką współczesną. Dołącza do zespołu Le Reginy w bardzo dobrym okresie dla hotelu: od ponad roku to najlepszy warszawski obiekt w rankingu TripAdvisor, a jesienią zdobył prestiżową nagrodę World Travel Awards w kategorii „Najlepszy hotel w Polsce”. Sukcesy odnosi także restauracja La Rotisserie – tytuł Mistrza Polski Sommelierów 2012 wywalczył Andrzej Strzelczyk, a magazyn „Warsaw Insider” przyznał nagrodę w kategorii „Najlepsza restauracja hotelowa”. „Praca w Le Reginie to prawdziwa przyjemność: indywidualne podejście do każdego Gościa, elastyczność, wyjątkowa atmosfera stworzona przez pracowników i piękne wnętrza sprawiają, że nasi Goście bardzo wysoko nas oceniają i wracają do Le Reginy jak do własnego domu” – mówi Agnieszka Tucharz. „Moim celem jest utrzymanie najwyższej jakości obsługi i wspieranie działań promocyjnych restauracji La Rotisserie” – dodaje nowa Dyrektor Generalna Mamaison Hotel Le Regina Warsaw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *