Kłopoty hotelu Velaves we Władysławowie

Sprzęty z hotelu Velaves we Władysławowie w ostatniej chwili zostały wycofane z licytacji komorniczej, a według nieoficjalnych informacji hotel może zostać zamknięty na zimę – informuje serwis Trójmiasto.pl Spółka Velaves założona przez przedsiębiorcę Dariusza Guzka w celu zarządzania hotelem Velaves we Władysławowie znajduje się w stanie upadłości likwidacyjnej, a według nieoficjalnych informacji na które powołuje się portal Trójmiasto, długi są tak duże, że właściciel zmuszony był płacić wierzycielom wyodrębnionymi lokalami. Część wyposażenia obiektu miała zostać zlicytowana w ostatnich dniach przez komornika, jednak kilka godzin przed rozpoczęciem licytacji wstrzymano procedurę. Dariusz Guzek to niedoszły inwestor hotelu na Polance Redłowskiej w Gdyni, który miał zostać wybudowany przez spółkę Projekt 1, która obecnie również jest w stanie upadłości. Biznesmen realizuje obecnie olbrzymią inwestycję hotelową nad Bałtykiem – hotel 4 Kolory we Władysławowie, który jest budowany w systemie condo i docelowo ma dysponować ponad 1000 pokoi.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Kłopoty hotelu Velaves we Władysławowie

  1. Kto jak kto, ale profesjonalny i branżowy serwis powinien zwracać uwagę na podstawową kwestię. Velaves nie jest i nigdy nie był hotelem. Tak próbuje się prezentować, ale standardów nie spełnia. Osobiście byłem tym rozczarowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.