Gmina Szydłowiec poszukuje operatora hotelu

Władze położonego w woj. mazowieckim Szydłowca poszukują operatora dla inwestycji hotelarskiej. Koncesja na usługi jest warta 2,75 mln złotych - informuje Parkiet.
Fot. Hotel pod Dębem, Urząd Gminy Szydłowiec
Proces renowacji XIX-wiecznego budynku i adaptacji go na hotel pochłonął ponad 4 mln złotych, środki zostały pozyskane z dotacji unijnych, a jego uroczyste otwarcie miało miejsce w styczniu ub. roku. Od tego czasu obiekt stoi pusty i czeka na operatora. Obiekt ma być zarządzany w formule PPP. Koncesja na usługi jest warta około 2,75 mln złotych. Kryteriami wyboru oferty ma być m.in. wysokość opłaty oczekiwanej od gości, planowana liczba utworzonych miejsc pracy (zatrudnienie minimum czterch osób z umową o pracę). Samorząd planuje także dalszą rozbudowę hotelu. W budynku hotelu "Pod Dębem" znajdzie się także część gastronomiczna, konferencyjna, rekreacyjna, oraz Centrum Informacji Turystycznej. Obiekt dysponował będzie 40 miejscami noclegowymi.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.