Hotel SPA Faltom Biznes i odpoczynek

Faltom powstał w 1990 roku i posiadał wówczas 22 pokoje. Następnie dobudowano basen. W 1999 roku hotel otrzymał kategorię trzech gwiazdek i nadal się rozbudowywał. Dziś 4-gwiazdkowy Hotel SPA Faltom w Rumii ma 100 pokoi, osiem sal konferencyjnych i jedno z pierwszych i największych w Polsce Centrum SPA & Wellness o powierzchni ponad 2 tys. mkw.Nazwa hotelu pochodzi od imienia i nazwiska właściciela Tomasza Falkowskiego, który od 20 lat stale rozwija swój hotel i jest jednym z najdynamiczniej działających przedsiębiorców w mieście, za co został uhonorowany nagrodą Burmistrza Miasta Rumii dla wyróżniającego. Faltom ma na swoim koncie wiele innych osiągnięć i nagród, jak na przykład tytuł najlepszego hotelu spa i wellness w Polsce, jaki nadał mu Prestige SPA Awards. Taki sam tytuł przyznali mu w ubiegłym roku czytelnicy, SPA & Wellness Magazine" i użytkownicy portalu www.spaplanet.pl. Od czasu, gdy w 1990 roku powstał mały 22-pokojowy obiekt dla mniej wymagających turystów, do dziś w Faltomie zmieniło się wszystko.


Obecnie jest to jeden z najlepiej wyposażonych hoteli na Pomorzu, a jego oferta skierowana jest do gości poszukujących odpoczynku w ekskluzywnych warunkach. Hotel ma charakter konferencyjnego SPA, gdzie można zorganizować szkolenie firmowe, imprezę integracyjną i bal na 1000 osób. Hotelowe Centrum SPA & Wellness z 24 gabinetami, w których oferowanych jest ponad 150 zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało z użyciem produktów Pevonia Botanica, Isabelle Lancray oraz Thalion.W Klinice Zdrowia i Urody wykonywane są zabiegi botoksem, mikrodermabrazją oraz zwalczające cellulit i wyszczuplające sylwetkę. W Centrum Odnowy Biologicznej można poddać się masażom klasycznym, ciepłymi kamieniami, gorącymi stemplami - San Shui, a także mezoterapii bezigłowej, krio-, elektro-, hydro-, kinezy-, lasero- i magnetoterapii. Centrum posiada kapsułę SPA oraz Świat Sauny z basenem solankowym z hydromasażem. Czas można również spędzić w Grocie Solnej.Dodatkowo w Centrum Rekreacji goście mogą w cenie noclegu skorzystać z basenu ze zjeżdżalniami wodnymi, sauny suchej, łaźni parowych, solarium, siłowni, 4-torowego bowlingu, bilardów, aerobiku, aquarobiku czy squasha. Od kilku miesięcy działa też Salon "Casino". Faltom posiada szeroką ofertę również dla organizatorów konferencji. Oddaje im do dyspozycji osiem klimatyzowanych sal konferencyjnych, a największa z nich Sala Bałtycka o powierzchni ponad 1,5 tys. mkw. może pomieścić 1,4 tys osób. W Sali Balowej organizowany jest corocznie największy na Pomorzu Bal Sylwestrowy na 1000 osób.
Hotel SPA Faltom
Właściciel: Tomasz Falkowski
Miasto: Gdynia/Rumia
Liczba pokoi: 103
Liczba miejsc noclegowych: 230
Liczba lokali gastronomicznych: 4
Liczba miejsc gastronomicznych: 350
Liczba sal konferencyjnych: 8 Liczba miejsc w salach konferencyjnych: 0
SPA: Jedno z największych w Polsce Centrum SPA & Wellness. Oferuje ponad 150 zabiegów i całą gamę pakietów SPA. Poleca zabiegi z botoksu, mikrodermabrazję i zabiegi zwalczające cellulit - wyszczuplające sylwetkę. Liczba zatrudnionych: 150Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *