Hotel Wellstreet po dwóch miesiącach zaprzestał działalności

Były ambitne plany, repozycjonowanie marki i huczne otwarcie. Ostatecznie po dwóch miesiącach od ponownego rozpoczęcia działalności, hotel znów stoi zamknięty. Wellstreet to nowy projekt hotelowy, który powstał we wnętrzach zamkniętego wcześniej 4-gwiazdkowego Dana Hotel & SPA. W połowie roku hotel zmienił właściciela, a zarządzać zaczęła nim Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Ab Initio specjalizującą się „w restrukturyzacjach, mediacjach, negocjacjach, wprowadzaniu systemów oddłużeniowych oraz podnoszeniu rentowności przedsiębiorstw z zakłóconą operacyjnością biznesową”. Niestety wygląda na to, że proces ten nie przebiegł bez problemów. Jak informuje lokalna Gazeta Wyborcza hotel od początku tego tygodnia jest znów zamknięty. Otworzy się dopiero wówczas, gdy zarządcy znajdą nowego inwestora.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Hotel Wellstreet po dwóch miesiącach zaprzestał działalności

  1. podobno ta kancelaria Ab Initio wyprowadzała pieniądze z hotelu i została wyrzucona, bo szło to ku upadkowi

  2. A ja slyszalam, że właściciele usuneli te firme i wprowadzili na jej miejsce do zarządu człowieka z ośmioma wyrokami sądowymi, który szybko doprowadził do zamknięcia. Pogratulować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *