ibis i Novotel w hotelu Wrocław

Grupa Orbis jeszcze w tym roku rozpocznie prace związane z modernizacją i rebrandingiem wybudowanego w 1980 roku hotelu Wrocław. Zakończenie prac planowane jest na rok 2016.
Fot. Hotel Wrocław
"Będziemy w stanie otworzyć przynajmniej część hotelu działającą pod marką Ibis w tym roku, pod koniec III kwartału lub na początku IV kwartału. Drugim krokiem będzie część pod marką Novotel, najprawdopodobniej pod koniec II kwartału 2016" - powiedział podczas konferencji prasowej Gilles Clavie, prezes Orbis SA. Hotel Wrocław to jeden z czterech hoteli, które do dziś funkcjonują jeszcze pod marką Orbis (pozostałe to hotele w Gdyni, Gdańsku i Bielsku-Białej). Czterogwiazdkowy obiekt liczy na 11 piętrach 287 pokoi 2-osobowych i 5 apartamentów. Jeszcze w 2007 roku władze Grupy Orbis rozważały wyburzenie budynku i postawienie na jego miejscu dwóch nowych. Ostatecznie do wyburzenia nie dojdzie a nowe hotele funkcjonować będą w gruntownie zmodernizowanym budynku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *