Porozmawiajmy o rynku w Lublinie

Redakcja „Hotelarza” we współpracy z firmą doradczą Horwath HTL, pod patronatem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego rozpoczyna cykl debat „Śniadania Hotelarza”. Pierwsze ze spotkań odbędzie się 4 lutego w hotelu Wieniawskim w Lublinie. Spotkania poświęcone będą przedstawieniu charakterystyki lokalnych rynków hotelarskich. Pierwsza z debat odbędzie się w gronie właścicieli, inwestorów i dyrektorów generalnych lubelskich hoteli, a także Ireneusza Węgłowskiego, prezesa IGHP i Dariusza Futomy, partnera w Horwath HTL. Gospodarzem spotkania będzie Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”. Zaproszeni goście dyskutować będą o sytuacji na rynku lubelskim, perspektywach, szansach i barierach jego rozwoju, mocnych i słabych stronach, źródłach popytu i specyfice tego rynku. Dowiemy się także co skłania inwestorów do zaangażowania się na rynku hotelarskim w tym mieście i na jakie zwroty liczą, czy lepiej działać niezależnie, czy pod marką, jaka może być maksymalna średnia cena za pokój ADR w najlepszym miesiącu w roku, jakie maksymalne obłożenie , a jak wygląda to w miesiącach najgorszych. Relację z wydarzenia opublikujemy w najbliższym wydaniu miesięcznika „Hotelarz”. Kolejne „Śniadania Hotelarza” planowane są m.in. w Bydgoszczy, Białymstoku i Olsztynie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Porozmawiajmy o rynku w Lublinie

  1. Znakomity pomysł, „Hotelarzu” szczerze gratuluję kolejnej zacnej inicjatywy. Robicie świetną robotę i dla branży zdecydowanie więcej niż wszystkie organizacje branżowe do kupy.
    Czekam niecierpliwie na relacje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *