Pierwsi finaliści konkursu Hotelarz Roku

28 listopada podczas gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria ogłoszeni zostaną laureaci trzeciej edycji konkursu „Hotelarz Roku” organizowanego przez „Hotelarza” i Horwath HTL. Spośród blisko 80 kandydatur kapituła konkursu wybierze zwycięzców w sześciu kategoriach, oraz jednej kategorii specjalnej wyłonionej przez organizatorów. Dziś ogłaszamy finalistów w dwóch pierwszych: Revenue Manager i Hotelarz do 35 roku życia.

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu

Finalistami w kategorii Hotelarz do 35 roku życia zostali:  
  • Marcin Gałązka – Zastępca dyrektora, kompleks Premiere Classe, Campanille i Golden Tulip w Warszawie
  • Mariusz Kaczmarski – Dyrektor hotelu Q Hotel Plus Wrocław
  • Przemysław Orchowicz – Dyrektor generalny, Novotel&ibis Wrocław Centrum
Finalistami w kategorii Revenue manager roku zostali:
  • Michał Forysiak - Director of Rooms & Revenue Management, DoubleTree by Hilton Łódź
  • Alexandra Kunowska - Revenue & E-commerce Manager, Copernicus Toruń Hotel
  • Katarzyna Majewska-Pelc - Revenue Manager, Zdrojowa Hotels
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach czwartej edycji konferencji Hotel Trends Poland&CEE organizowanej przez „Hotelarza” i Horwath HTL w dniach 28 – 29 listopada w Sofitelu Warszawa. Hotelarze Roku wybierani będą też w kategoriach: Dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu sieciowego; Dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu niezależnego; Dyrektor generalny hotelu sieciowego, Dyrektor generalny hotelu niezależnego oraz w specjalnej kategorii Człowiek Roku.
Wciąż możesz jeszcze zgłosić swój udział w konferencji.
I DZIEŃ - Inspirujące panele dyskusyjne dotyczące najbardziej aktualnych problemów i wyzwań stojących przed branżą. Prowadzone przez najwybitniejszych ekspertów z Polski i Europy Sprawdź szczegóły >>  WIECZORNA GALA - połączona z wręczeniem nagród w konkursie Hotelarz Roku. Znakomita okazja do kuluarowych rozmów. II DZIEŃ – Narzędziowe panele merytoryczne, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Sam możesz wybrać, które tematy są najbliższe Twoim potrzebom. Trzy równoległe sesje – Architektura i design, Nowe technologie w hotelarstwie, Zmiany i trendy w hotelowym marketingu Sprawdź szczegóły >>
NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konferencji, zapraszamy do kontaktu Wioletta Wiater e-mail: w.wiater@pws-promedia.pl, tel: (22) 333 88 10
Cała dwudniowa konferencja będzie tłumaczona symultanicznie EN/PL – PL/EN  
   

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *