Styczeń 2007 – Hotelarstwo 10 lat temu

„Europejski luksus w 2010” (najprędzej w 2018)

„W ostatnim kwartale 2010 roku pierwszych gości powinien przyjąć odnowiony Hotel Europejski w Warszawie, wynika z planów przedstawionych przez Loica Guibourge’a, prezesa hotelu. Pod koniec grudnia 2006 roku, w 150 rocznicę otwarcia hotelu, właściciele, potomkowie rodzin Przeździeckich i Czetwertyńskich, poinformowali o planach modernizacji gmachu. Zgodnie z jej założeniami Hotel Europejski ma stać się najbardziej luksusowym obiektem hotelowym w Warszawie”. Plany najbardziej luksusowego obiektu hotelowego w Warszawie pozostają aktualne, ale przesunęły się o dobre kilka lat. Cokolwiek przy Europejskim zaczęło się dziać dopiero w 2012 roku, a otwarty ma być ostatecznie w 2018 roku po remoncie kosztującym ok. 65 mln euro.

„W Orbisie sprzedają, burzą, budują” (ale nie sprzedali, nie zburzyli, nie zbudowali)

„Przy Skwerze Kościuszki w Gdyni miejscu hotelu Gdynia Grupa Hotelowa Orbis postawi kompleks trzech hoteli. Do roku 2010 przy ul. Armii Krajowej, na terenie parkingów przyległych do obecnego hotelu Gdynia kosztem 120 mln zł powstaną: Etap, Ibis i Novotel. Łącznie w hotelach, których standard będzie odpowiadał jednej, dwóm i trzem gwiazdkom, znajdzie się 420 pokoi. Natomiast w grudniu został ostatecznie zamknięty należący do Orbisu, położony w centrum Katowic hotel Silesia, który otwarto w 1971 roku. Budynek ma wkrótce zostać wyburzony, chyb [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *