Chopin Airport Development szuka dyrektora

Spółka Chopin Airport Development rozpoczęła rekrutację kluczowego personelu do hotelu Moxy, budowanego przy lotnisku Katowice w Pyrzowicach. Aby ubiegać się o pracę dyrektora tego obiektu należy posiadać między innymi doświadczenie w branży na stanowisku kierowniczym, a także wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i biegle władać językiem angielskim.

Do zakresu obowiązków przyszłego dyrektora należeć będzie zarządzanie 100-pokojowym, przylotniskowym hotelem, oraz m.in. kontrola realizacji strategii sprzedażowej i marketingowej, kontrola kosztów i realizacja budżetu, a także nadzorowanie standardów marki Moxy oraz procedur Chopin Airport Development. Jak podano w ogłoszeniu rekrutacyjnym kandydat liczyć może m.in. na atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy pakiet świadczeń pracowniczych, w tym pakiet opieki medycznej.

Hotel przy lotnisku Katowice w Pyrzowicach będzie pierwszym w Polsce hotelem należącej do Marriott International marki Moxy, która charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Trzygwiazdowy obiekt, zaprojektowany tak by współgrać z klimatem Śląska, będzie posiadał 100 pokoi na 4 kondygnacjach hotelowych, oraz wielofunkcyjny parter, składający się z części socjalno-technicznej i usługowo-gastronomicznej dla gości hotelowych. Jego otwarcie planowane jest w IV kwartale przyszłego roku.

Za budowę hotelu odpowiedzialna jest firma IDS-BUD S.A. z Warszawy, która została wybrana spośród siedmiu firm w drodze przetargu.

Chopin Airport Development jest spółką powołaną przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) z misją realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych. CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca światowych sieci hotelowych Marriott, Hilton i Best Western, spółka świadczy również usługi hotelowo-konferencyjne oraz rekreacyjne. W portfelu Chopin Airport Development znajdują się hotel Courtyard by Marriott sąsiadujący z warszawskim Lotniskiem Chopina, dwa hotele Hampton by Hilton w Warszawie i Gdańsku a także znajdujący się na półwyspie Helskim, wypoczynkowo – konferencyjny Best Western Hotel Jurata.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *