Międzyzdroje: Wave Apartments z 400 apartamentami. W condo

Deweloper Green House Development przygotowuje w Międzyzdrojach kompleks Wave Apartments, składający się z pięciu 10-piętrowych budynków 60 metrów od morza. W pierwszym etapie, który ukończony ma być na początku 2021 r., oddane zostaną trzy budynki z 221 apartamentami. W drugim planowane jest 179 kolejnych jednostek mieszkalnych.

Deweloper oferuje usługi najmu krótkoterminowego, ale nie określił jeszcze szczegółów zwrotu z inwestycji. Ta inwestycja obejmie: strefę SPA & wellness z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, jacuzzi i wodotryskami, fitness, a także restaurację, strefę dla dzieci oraz boisko i garaż na 300 samochodów. Budowa kompleksu ma zacząć się w sierpniu. Green House Development oferuje nabywcom zakup apartamentów do własnego użytku, z możliwością przekazania ich pod wynajem i w zarządzanie wybranej przez siebie firmie lub przekazanie go w zarządzanie wskazanemu przez dewelopera profesjonalnemu operatorowi. W Międzyzdrojach powstaje też 4-gwiazdkowy aparthotel By The Sea Resort z 207 pokojami sprzedawanymi w systemie condo z gwarancją 6 proc. zwrotu rocznie. Oddanie do użytku planowane jest w 2020 r. Więcej o tej inwestycji pisaliśmy Tu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *