W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Rodzina de Lubicz Szeliskich, która prowadzi już w Ustce dwa hotele - Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness – otworzyła trzeci. The Sun z 32 pokojami zlokalizowany jest przy trakcie spacerowym, w bezpośrednim sąsiedztwie promenady.

Hotel dysponuje też restauracją, małym zapleczem SPA z gabinetem masażu, gabinetem kosmetycznym, sauną i wanną jacuzzi. Aby wyróżnić hotel na rynku, powstał pomysł nawiązania do ekologii. - Edukacja ekologiczna jest bardzo ważna, dlatego w ciekawy sposób będziemy zapoznawać naszych gości z tematyką związaną z ekologią. Warto informować odwiedzających nas turystów, aby byli świadomi otaczającej ich w tym miejscu fauny i flory oraz promować ochronę przyrody. Dzięki temu, jesteśmy jedynym w Ustce hotelem eko friendly – mówi Dorota Janczukowicz, sales & marketing manager. Po otwarciu The Sun by Lubicz w grupie hotelowej rodziny de Lubicz Szeliskich znajduje się blisko 400 pokoi (w tym 311 w Grand Lubicz i 55 w Lubicz Spa & Wellness).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *