Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu sieciowego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas wieczornej gali 26 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria.
FINALISTAMI W KATEGORII DYREKTOR GENERALNY HOTELU SIECIOWEGO SĄ:
  • Monika Kowalska - Dyrektor generalna hotelu Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach.

  • Sławomir Nowak - Dyrektor generalny, DoubleTree by Hilton Łódź

  • Jacek Wszendybył - Dyrektor generalny, ibis Styles Wrocław Centrum

Wciąż możesz jeszcze zgłosić swój udział w konferencji.  1. DZIEŃ - Inspirujące panele dyskusyjne dotyczące najbardziej aktualnych problemów i wyzwań stojących przed branżą. Prowadzone przez najwybitniejszych ekspertów z Polski i Europy Sprawdź szczegóły > > WIECZORNA GALA - połączona z wręczeniem nagród w konkursie Hotelarz Roku. Znakomita okazja do kuluarowych rozmów. 2. DZIEŃ – Narzędziowe panele merytoryczne, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Sam możesz wybrać, które tematy są najbliższe Twoim potrzebom. Trzy równoległe sesje – Inwestycje w hotelarstwie, Marketing i nowoczesne technologie, Regulacje w obszarze usług hotelarskich Sprawdź szczegóły > > NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konferencji, zapraszamy do kontaktu Wioleta Wiater e-mail: w.wiater@pws-promedia.pl, tel: (22) 333 88 10 ZOBACZ RELACJĘ Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI > > Konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018 nie możesz przegapić z następujących powodów: / Poznasz dziesiątki właścicieli i dyrektorów hoteli, inwestorów, deweloperów, architektów i specjalistów hotelarskich / Znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swojego biznesu, będziesz miał okazję do dyskusji z ludźmi na podobnych stanowiskach / Weźmiesz udział w wyjątkowym dwudniowym wydarzeniu, połączonym z wieczorną galą podczas której rozstrzygnięty zostanie konkurs „Hotelarze Roku” / Kilkudziesięciu najlepszych panelistów z całej Europy i ponad 400 uczestników

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *