Do 29 listopada promocyjne ceny wyjazdów na Targi Ambiente 2019 20 listopada 2018

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wyjazdu z nami na kolejna edycję targów Ambiente - największych targów dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i trendy w branży dekoracji   i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów oraz szeroko pojętego świata upominków. Targi podzielone są tematycznie na trzy segmenty: DINING dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING prezenty i upominki oraz LIVING pomysły wystroju  mieszkań   i domów. Ponad 4.500 wystawców z 89 krajów zaprezentuje swoje produkty liczbie ponad 134.0000 branżystów Więcej szczegółów na: www.targifrankfurt.pl oraz  www.ambiente.messefrankfurt.com.

Wpłacając zaliczkę do 29 listopada br. proponujemy niższe ceny:  oferta
z podróżą autokarem i pełnym serwisem, w terminie: 6 - 11 lutego 2019, obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach, tylko 1390 zł + VAT. Wyjazd autokaru z Warszawy, przez Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę, Katowice i Wrocław. Oferta z przelotemi pełnym serwisem: 8 - 10 lutego 2019, obejmuje 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach tylko 2390 zł + Vat. Wylot z Warszawy.

Uwaga ! Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona. Rezerwacje realizujemy według kolejności zgłoszeń.W sprawie szczegółów prosimy obezpośredni kontakt z Panią Dorotą Idzikowską: Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

tel. +22 4943 201.
ZAPRASZAMY!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *