Michał Rzeźnik pokieruje Hamptonem by Hilton Warszawa Mokotów

Michał Rzeźnik, kierujący ostatnio Hamptonem by Hilton Lublin, został dyrektorem generalnym w 163 pokojowym Hamptonie by Hilton Warszawa Mokotów, zastępując na tym stanowisku Łukasza Pakułę. Jaki obiekt obejmie Łukasz Pakuła i kto zastąpi Michała Rzeźnika w Lublinie napiszemy już niebawem.


Michał Rzeźnik przed objęciem lubelskiego Hamptona w listopadzie 2017 roku był dyrektorem ds. rozwoju biznesu w DoubleTree by Hilton w rosyjskim Tiumeniu. Wcześniej przez dwa lata zarządzał hotelem BOSS pod Warszawą, a w latach 2010-13 był kolejno dyrektorem nowo otwartego, pierwszego w Polsce hotelu sieci B&B Hotels w Toruniu, a następnie dyrektorem B&B Hotel Warszawa Okęcie. W latach 2005-2010 pracował w należącym wówczas do Orco Hotel Development aparthotelu Residence Diana w Warszawie jako zastępca residence managera i manager operacyjny. Wcześniej przez rok związany był hotelem Hyatt jako night auditor.

Działający na podstawie umowy zarządzania z siecią Hilton, położony na warszawskim Służewcu przy ulicy Postępu, 163 pokojowy hotel Hampton by Hilton został otwarty w maju ubiegłego roku. Do dyspozycji gości oddaje też restaurację, lobby wraz z częścią typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness oraz zewnętrzny taras letni. Hampton by Hilton Warszawa Mokotów dysponuje także salami konferencyjnymi, a goście będą mogli skorzystać z 67 miejsc parkingowych, w tym 54 miejsc w podziemiu hotelu, a także 8 miejsc dla rowerów.

Inwestorem jest firma Sun Investment z Tarnowskich Gór. Za projekt budynku oraz wnętrz odpowiada biuro architektoniczne AGK Architekci AW Sp. z o.o.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *