Agnieszka Mazurkiewicz z Wieniawskiego do Hamptona by Hilton Lublin

Agnieszka Mazurkiewicz, dotychczasowa dyrektor hotelu Wieniawski w Lublinie, została dyrektorem generalnym Hamptona by Hilton w tym mieście.

Fot. Piotr Arnoldes

Z lubelskim rynkiem hotelarskim związana jest od 17 lat, czyli od uruchomienia Grand Hotelu Lublinianka, gdzie została dyrektorem marketingu, następnie zastępcą dyrektora i dyrektorem hotelu. W 2015 roku objęła stanowisko dyrektora nowo otwartego hotelu Wieniawski. W 2016 r. została dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.  Była tez nominowana do tytułu Hotelarz Roku 2017 w kategorii Dyrektor generalny hotelu niezależnego. . Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz stypendystką Lock Haven University w USA. Pracowała również jako nauczyciel, lektor orz tłumacz języka angielskiego. W Hamptonie by Hilton Lublin zastąpiła Michała rzeźnika, który został dyrektorem Hamptona by Hilton Warszawa Mokotów.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *