Michał Ziegert z Puro Gdańsk do Radissona Blu, Monika Murawska z Krakowa do Gdańska

Zarządzający hotelem Puro Gdańsk od otwarcia Michał Ziegert został dyrektorem Radissona Blu Gdańsk. Zastąpiła go Monika Murawska, która ostatnio była dyrektorem Puro Kraków.
Michał Ziegert był dyrektorem Puro Gdańsk od fazy pre-openingu w 2014 roku. Wcześniej przez siedem lat związany był z hotelem Scandic Gdańsk (działającym do 2009 roku pod marką Holiday Inn, dochodząc do stanowiska kierownika recepcji). Monika Murawska do sieci Puro trafiła we wrześniu ubiegłego roku, obejmując zarządzanie hotelem Puro Kraków Stare Miasto. Karierę zaczynała w dziale sprzedaży szczecińskiego Radissona. W latach 2006-2008 była sales managerem ds. klientów konferencyjnych w Hiltonie Warszawa. Następnych siedem lat spędziła w sieci Starwood jako dyrektor sprzedaży ds. klientów grupowych i konferencyjnych w polskich hotelach sieci. W 2016 r. została zastępcą dyrektora kompleksu Marine Hotel & Ultra Marine, a rok później jego dyrektorem.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *