Magdalena Rybicka w zarządzie Zdrojowej Hotels, Piotr Śliwka dyrektorem sprzedaży Zdrojowej Invest

Magdalena Rybicka i Piotr Śliwka awansowali w strukturze Zdrojowa Invest&Hotels. Magdalena Rybicka, dotychczasowo dyrektor ds. sprzedaży, została członkiem zarządu Zdrojowa Hotels, a Piotr Śliwka został dyrektorem sprzedaży w Zdrojowej Invest, pozostając też dyrektorem rozwoju w VacationClub, należącej do grupy platformy rezerwacyjnej apartamentów wakacyjnych.

Magdalena Rybicka z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Zaczynała jako specjalista ds. sprzedaży w Holiday Inn w Warszawie (obecny Mercure) w 2004 r. W latach 2006-2009  pracowała w warszawskim hotelu Hiltona, dochodząc do stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży. Przez kolejne trzy lata była managerem ds. zakwaterowania w spółce EURO 2012 Polska, gdzie miała okazję poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Po EURO została zastępcą dyrektora centralnego biura sprzedaży dla segmentu MICE & Leisure sześciu hoteli sieci Starwood w Polsce, a w latach 2013-2015 była dyrektorem sprzedaży nowo otwieranego hotelu DoubleTree by Hilton Warszawa. W 2015 r, trafiła do Zdrojowej Invest na stanowisko dyrektora sprzedaży, odpowiadając za tworzenie i realizację strategii sprzedaży i rozwoju całej sieci. W 2016 r. zdobyła tytuł Hotelarz Roku w kategorii Dyrektor Sprzedaży Hoteli Sieciowych. Jest absolwentką SGH. Piotr Śliwka z rynkiem nieruchomości związany jest od 12 lat. Rozpoczynał jako doradca ds. nieruchomości w Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako dyrektor regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie.Studiował ma Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *