Z Orbisu do B&B Hotels

Do działu rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce dołączyła Justyna Szwenger-Łukasiewicz, obejmując stanowisko senior development project managera. Wcześniej przez 16 lat związana była z działem asset management w Orbisie.


Swoją karierę zawodową zaczynała w dziale badań i rozwoju Orbisu. Od 2016 r. zajmowała stanowisko senior asset managera, realizując działania mające na celu podwyższenie wartości nieruchomości oraz wprowadzając w życie strategię spółki dotyczącą posiadanych nieruchomości i związaną z rozwojem sieci w Polsce. – Wierzę, że dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu oraz znajomości branży będę mogła wnieść do firmy nową wartość i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce – mówi Justyna Szwenger-Łukasiewicz.

– Wzmocnienie zespołu rozwoju poprzez zatrudnienie Justyny to naturalna odpowiedź na plany ekspansji naszej sieci. Jej wiedza i motywacja do działania to wartości ważne z punktu widzenia realizacji naszych celów biznesowych, które powinny przełożyć się na nowe obiekty marki B&B Hotels na hotelowej mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska. W Polsce pod marką B&B Hotels działa sześć obiektów z ponad 770 pokojami, a kolejny otwarty ma zostać w Lublinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *