Nowy dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Łódź

Dyrektorem generalnym DoubleTree by Hilton Łódź został Dominik Chrapek, dotychczasowy dyrektor gastronomii tego hotelu. Zastąpił Sławomira Nowaka, który został dyrektorem warszawskiego Sangate Hotel Airport.

Dominik Chrapek związany jest z DoubleTree by Hilton Łódź od okresu pre-openingu tego hotelu w 2013 r. Od grudnia ub.r. jest też wiceprezesem spółki Film Hotel, która zarządza łódzkim DoubleTree. Wcześniej pracował m.in. w hotelu Polonia Palace w Warszawie jako zastępca dyrektora gastronomii i w Grand Hotelu Rzeszów jako kierownik gastronomii. Karierę w hotelarstwie zaczynał ponad 20 lat temu w sieci Sheraton, a następnie pracował w Accorze, gdzie w latach 2000-2002 zarządzał recepcją w hotelu Ibis Warszawa Centrum. Sławomir Nowak, który był dyrektorem łódzkiego DoubleTree by Hilton od jego otwarcia, przeszedł na stanowisko dyrektora Sangate Hotel Airport (dawna Gromada Lotnisko) z 333 pokojami. Hotel należy do tureckich inwestorów związanych z centrum handlu hurtowego w Wólce Kosowskiej. Docelowo obecny budynek ma zostać wyburzony, a na jego miejsce powstanie nowy, który wprowadzony zostanie pod markę jednej z globalnych sieci hotelowych.  Ci sami inwestorzy planują w Warszawie kolejne sieciowe projekty hotelowe.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *