Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach suszarek do włosów, a transmisje z nielegalnego podglądania gości w sytuacjach intymnych były udostępniane na płatnej platformie – informuje CNN.

Dwóch mężczyzn z Korei Południowej zostało aresztowanych po zainstalowaniu kamer szpiegowskich w kilkudziesięciu pokojach hotelowych, potajemnie nagrywając ponad 1600 gości i nagrywając materiał na żywo. Mężczyźni są oskarżani o instalowanie kamer w gniazdkach elektrycznych, suszarkach do włosów i skrzynkach telewizyjnych w 30 hotelach w dziesięciu miastach w Korei Południowej, podała miejscowa policja. Następnie nadawali materiał na stronie internetowej z tysiącami członków, pobierając opłatę miesięczną w wysokości 44,95 USD, informuje CNN . Korea Południowa walczy z narastającą epidemią filmów wideo przedstawiających głównie kobiety, które zostały potajemnie sfilmowane w szkołach, toaletach i biurach. Strona, na której można było zobaczyć transmisję odwiedzana była przez ok. cztery tysiące osób miesięcznie. Prawie sto spośród nich wykupiło "abonament", który umożliwiał dodatkowe funkcje, takie jak powtarzanie wybranych nagrań. Stacja przypomina, że to kolejna odsłona problemu, z jakim już od dawna mierzy się Korea Południowa. W maju zeszłego roku dziesiątki tysięcy kobiet protestowało przeciwko potajemnie kręconej pornografii.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *