Adriana Biernatowicz-Jadczak, Renaissance Airport Warszawa: Ta branża daje niesamowite możliwości rozwoju

- Warto podkreślić, że ta branża daje niesamowite możliwości rozwoju i właśnie przez rozwój, który jest jednocześnie inwestycją, można dość szybko osiągnąć wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie. Z doświadczenia mogę potwierdzić, że dobrych i lojalnych pracowników nie zdobywa się przez ciągłe podwyżki płacy. Jest dużo więcej czynników, które ich motywują, jak np. atmosfera pracy, perspektywa rozwoju czy nowe wyzwania- mówi w najnowszym "Hotelarzu" Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu Renaissance w Warszawie. Pełna relacja z panelu dyskusyjnego dotyczącego rynku pracy w najnowszym wydaniu naszego czasopisma.

- W naszym hotelu dużo rozmawiamy z pracownikami o tym, w jakich obszarach chcieliby się rozwijać, co ich motywuje, co chcieliby osiągnąć w najbliższym czasie, i te rozmowy również potwierdzają, że nie są to tylko kwestie finansowe - dodaje Biernatowicz-Jadczak. - A trzeba powiedzieć, że w ostatnich latach płace w hotelarstwie w Polsce znacznie się poprawiły. Natomiast bez względu na to, w jakim kraju hotel funkcjonuje, zarobki na stanowiskach liniowych – w recepcji czy w służbie pięter – nigdy nie będą na tyle wysokie, żeby zaspokoić oczekiwania finansowe osób tam pracujących. Więcej w najnowszym "Hotelarzu". Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ. Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *