Rozpoczęła się III edycja Hotel Investment Trends Poland&CEE

Rozpoczęło się Hotel Investment Trends - największe w Europie Środkowo-Wschodniej forum skoncentrowane na inwestycjach hotelarskich.

Gości przywitał Rafał Szubstarski, redaktor naczelny czasopisma "Hotelarz", które jest organizatorem wydarzenia oraz Rafał Rosiejak, dyrektor doradztwa hotelowego CBRE . Mikołaj Wild, sekretarz stanu przy Ministerstwie Infrastruktury, pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP tłumaczył dlaczego Centralny Port Komunikacyjny to doskonałe przedsięwzięcie mające ogromne szanse na sukces. - Polska z racji swojego położenia, to region wyjątkowo korzystny, który może skupiać w sobie potoki pasażerów z całej Europy, podróżujących w różnych kierunkach - zauważył. - Warszawa rozwija się w kierunku zachodnim. Centralny Port Komunikacyjny, 40 km od Warszawy, ma szansę stać się dla regionu tym, czym w średniowieczu był rynek dla miasta.

Mówił on, że CPK ma tworzyć zalążek nowego miasta, położonego w sercu naszego kraju, które będzie rozwijać się od samego początku. Wraz z pojawiającą się infrastruktura powstaną nowe hotele.

W Hotel Investment Trend rokrocznie bierze udział ponad 350 polskich i zagranicznych praktyków branżowych, potwierdzając tym samym potrzebę wymiany wiedzy, doświadczeń oraz duże zainteresowanie trendami i możliwościami inwestycyjnymi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *