Po ilu latach zwraca się hotel?

Jaki wpływ na część kosztową ma typ hotelu w zależności od tego, czy jest to miejski obiekt biznesowy czy hotel resortowy? Ile kosztuje wybudowanie hotelu w mieście, który ma być przeznaczony dla gości biznesowych, korporacyjnych, a jak wygląda to w miejscowościach wypoczynkowych? - o tym podczas naszej majowej konferencji HIT - Hotel Investment Trends Poland&CEE dyskutowali Rafał Kozieja, Europlan; Przemysław Wieczorek, PURO Hotels; Izabela Kuszner, Bank Pekao SA; Łukasz Płoszyński, Focus Hotels i Wojciech Popis, VHM Hotel Management. Relację z dyskusji publikujemy w najnowszym wydaniu "Hotelarza".

Ponadto w numerze Bogdan Czajkowski w kolejny odcinku swojego cyklu pisze o czym należy pamiętać w trakcie modernizacji i przebudowy hotelu, Anita Bajdalska o tym jak radzić sobie z problemami związanymi z brakiem pracowników w departamentach SPA, Michał Płomiński o Google Hotel Search.

W najnowszym numerze czytelnicy znajdą także jak zwykle pogłębione aktualności dotyczące zmian kadrowych, nowych inwestycji, otwarć hoteli i istotnych zmian na rynku.

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *