Rozpoczęła się budowa Q Hotel Plus Wrocław Bielany   INWESTYCJE

Nowy hotel powstaje na Bielanach Wrocławskich w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiego. Zakończenie budowy planowane jest na 2021 rok.

- Hotel designem i charakterem będzie nawiązywał do naszych dotychczasowych realizacji, ale zdecydowanie wyróżni go na ich tle rozbudowane zaplecze konferencyjno-eventowe o łącznej powierzchni 3700 m2. W obiekcie będzie możliwość wydzielania 18 niezależnych sal konferencyjnych. – mówi Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotel.

W hotelu znajdzie się 209 pokoi, w tym 8 apartamentów z pokojem dziennym do wykorzystania jako boardroom, a także dwie restauracje. Tereny zielone na zewnątrz obiektu pozwolą na organizację wydarzeń plenerowych. Będzie to największy hotel w portfolio tej polskiej sieci.

Posiada ona obecnie cztery hotele czterogwiazdkowe i jeden trzygwiazdkowy: Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowany obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia oraz Q Hotel Gran Cru Gdańsk położony na Starym Mieście w Gdańsku. Do sieci należy także jeden trzygwiazdkowy hotel – Q Hotel Kraków, mieszczący się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Bronowice.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *