Business Lunch w Raffles za 85 zł

Po letniej przerwie do oferty restauracji Europejski Grill w hotelu Raffles Europjeski powrócił Business Lunch. Autorami menu, opartego o sezonowe produkty, są executive chef hotelu Raffles Europejski Beñat Alonso oraz head chef restauracji Europejski Grill Witek Iwański.

3-daniowe menu lunchowe zmienia się codziennie. Business Lunch w restauracji Europejski Grill serwowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-15.00 za 85 zł wraz z butelką wody mineralnej. Wnętrze restauracji nawiązuje do polskiej tradycji – urządzone jest w odcieniach błękitu i bieli, które są typowymi motywami polskiej ceramiki. Ma to być przestrzeń, „w której gość ma poczucie przynależności do czegoś szczególnego i wyjątkowego”.

W menu a’la carte znajdują się m.in.: Kawior Oscietra Antonius – 50 g za 460 zł, Fioletowe Karczochy za 58 zł, Żurek na Zakwasie za 34 zł, Kalafior oraz Marchew – obydwie pozycje po 45 zł za dużą porcję, Puree Ziemniaczane za 26 zł, Homar Kanadyjski (ogon) za 190 zł, Dorada Królewska za 130 zł oraz Sezonowa Wołowina Rasy Black Angus – 140 zł za rostbef (280 g), 180 zł za polędwicę (280 g) i 260 zł za antrykot bez kości (480 g). Z menu śniadaniowego można wybrać np. Płatki Owsiane Melba za 31 zł, Tosty Francuskie za 33 zł, Jajka po Benedyktyńsku za 36 zł, dobrać drożdżówki za 28 zł i popić dowolną kawą za 20 zł lub herbatą za 18 zł. Śniadanie kontynentalne kosztuje 95 zł. W ramach Małego Śniadanka dla dzieci hotel oferuje m.in. jogurt naturalny za 17 zł, owsiankę za 22 zł, racucha za 23 zł i kiełbasę z kurczaka za 32 zł.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *