Ruszył Traffic we Wrocławiu   OTWARCIA

W ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej otwarty został 2-gwiazdkowy hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po Poznaniu. Działa on w polskiej grupie Smart Hotels & Hostels, skupiającej siedem hoteli i hosteli o wyższym standardzie.

Wrocławski hotel zlokalizowany przy głównym deptaku Wrocławia w kamienicy, w której działa też Scena Kameralna Teatru Polskiego. Pokoje dzielą się na standardowe oraz w wersji deluxe o większej powierzchni m.in. z klimatyzacją, minibarem, sejfem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Obiekt oferuje otwarty przez 24 godziny na dobę bar z napojami, przekąskami i alkoholem, podczas zameldowania można zamówić za dodatkową opłatą 30 zł śniadanie, które podawane jest w formie bufetu. W hotelu znajduje się też sala konferencyjna na 25 osób.

Pierwszy hotel Traffic otwarty został w Poznaniu w 2012 r. Obydwa należą do grupy Smart Hotels & Hostels, która skupia również hostele w Krakowie (Dizzy Daisy, Atlantis, Premium Hostel), Warszawie (Tatamka), Bratysławie i Innsbrucku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *